Robot kuchenny

Robot kuchenny

Witajcie! Szukam pomysłu na prezent ślubny dla siostry i przyszło mi do głowy, żeby kupić im robota kuchennego. Co myślicie? Dobry pomysł? Na pewno by im pomogło w codziennym gotowaniu, a akurat jej przyszły mąż lubi dobrze zjeść. Jaki robot byłby okej? Ktoś – coś?

Kitas

Posty: 10

 
Gotujemy na Speedcooku już od paru lat i bardzo mi się ten wynalazek przydaje. Pierwszy robot kuchenny jaki mam i żałuję, że tak późno w taki sprzęt zainwestowałam. Wracam zmęczona z pracy do domu i już nie muszę się użerać z milionem garów, bo wszystko jestem w stanie sobie przygotować w jednym robocie. Ułatwienie, oszczędność czasu i mniej mycia i sprzątania na sam koniec, a jedzenie wychodzi pierwsza klasa.

21gregorek

Posty: 12

 
Zadowolona jestem z robota Speedcook . Polska konstrukcja, polska produkcja, nie jest to towar made in China z gorszej jakości częściami. Ja go wzięłam najpierw sobie na dwa tygodnie, żeby przetestować, bo jednak koszt nie jest mały, a nie chciałabym kupować kota w worku. Zakochałam się w robocie od pierwszego dnia jak pierwszy obiad zrobiłam – szybko, zdrowo i smacznie. A samo czyszczenie po gotowaniu to prościzna, nie zajmuje dużo czasu.

Milenoss

Posty: 9

 
Dużo jest teraz różnych robotów kuchennych w sprzedaży, ale większość mnie cenowo przerasta. Speedcook zdaje się być w rozsądnej cenie, tutaj myślę, że te 2 tyś mniej zapłaciłam względem tego co inne marki oferują. Produkt jest polski, gwarancja na 3 lata, a inne firmy za takie roboty dają głównie 2 lata, także tutaj też wyszło korzystniej. Poczytałam sobie w Internecie co i jak. Dla mnie najważniejsze że jest dość nieskomplikowany w budowie, łatwo mi było się połapać co i jak.

lange33

Posty: 21

 
Raczej bym polecała polskich firm roboty sobie sprawdzić. Łatwiej potem wygląda cały serwis, wymiana części i tak dalej. Z tymi zagranicznymi markami to różnie z takimi kwestiami bywa.

dermawer

Posty: 11

 
Moim zdaniem to nawet najlepszy robot kuchenny aż tak w całości to człowieka nie wyręczy. Ale zawsze coś pomoże i przyśpieszy to fakt. Ale przestrzegałabym przed myśleniem, że w robocie wszystko robi się samo.

czesłaaaw

Posty: 10

 
Polecam ten robot co ja mam czyli Speedcook. Duża moc, dobra cena bo jak się popatrzy po innych praktycznie identycznych modelach to tam te ceny są często o tysiąc czy dwa tysiące większe. A tutaj jeszcze mam gwarancję przedłużoną do 3 lat a nie do dwóch. Robot robi wszystko – miksuje, mieli, gotuje i tak dalej.. U mnie teraz gotowanie w domu to jest kwestia paru chwil i tak samo wygląda potem sprzątanie po gotowaniu.

chchiyan

Posty: 21

 
Różni są ludzie, jedni lubią gotować a inni nie za bardzo. Ja raczej jestem z tych drugich, gotuję jak już muszę...a że chcę jeść to muszę często ;) Robot by się przydał na pewno, trochę by mi pomógł, ale jednak koszty są tutaj wysokie, a za niektóre roboty już trzeba słono dopłacić.

dobruss

Posty: 17

 
Moi rodzice mają już któryś rok robota kuchennego w domu i powiem, że mama bardzo często z niego korzysta. Nauczyła się paru przepisów które można zrobić w kilka chwil i jak nie ma za dużo czasu to taki sprzęt się sprawdza idealnie.

Hmier56

Posty: 19

 
Zwłaszcza zupy w robocie można szybko przygotowywać i podobnie sosy, shake i tego typu rzeczy. Ja akurat za zupami nie przepadam, ale za to mój mąż to jest wielkim smakoszem, u niego na obiad musi być zupa bo inaczej nie je ;)

kkjmk33

Posty: 23