centralne odkurzacze worki i filtry

centralne odkurzacze worki i filtry

Jak ocenianie użytkowanie odkurzacza centralnego? Wygodnie się sprząta za pomocą takiego sprzętu? Ponoć montuje się to w piwnicy...Proszę o opinie i info o sklepach, z których zamawialiście. Pozdrawiam.

Dax90

Posty: 14

 
W domu mam tradycyjny odkurzacz, z filtrami HEPA, ponoć zdrowymi dla alergików. Centralny to by mi się w moim mieszkaniu raczej nie sprawdził, zresztą trzeba by było kuć ściany pewnie, robić jakieś przewierty...za dużo kłopotów.

looque66

Posty: 17

 
Fakt, ciężko znaleźć jakiś sklep, który by się specjalizował właśnie w takich nowoczesnych systemach sprzątania. Ja się zastanawiam też czy w coś takiego nie zainwestować, bo właśnie zaczynamy budowę domu, więc można by uwzględnić całe to połączenie.

Ruuudny23

Posty: 28

 
Poszukaj w internecie, najlepiej przez jakąś porównywarkę cen. W sklepach stacjonarnych to takich urządzeń nie widziałem, ale w internetowych pewno będą. Pozdr.

berry1

Posty: 16

 
Cześć. Mam w domu taki odkurzacz i polecam zawsze wszystkim znajomym. No nie jest to może najtańsze, ale za to wygodne i porządne urządzenie. Z takich lepiej zaopatrzonych sklepów w necie to choćby serwis www.odkurzacze.net ma konkurencyjne ceny i dobrej jakości sprzęt. Moim zdaniem za niedługo to takie jednostki centralne zupełnie wypchną tradycyjne z użytku.

Bibus45

Posty: 26

 
Jak byłem w zeszły weekend w hotelu na Mazurach to oni tam mieli takie odkurzacze, właśnie w formie rur wyciąganych ze ściany. Wygląda to ciekawie. Jak odkurzali to w ogóle nic nie było słychać, bo całe te urządzenie z silnikiem znajdowało się gdzieś w piwnicy.

cough76

Posty: 17

 
W domu mamy odkurzacz od AEG i nie narzekam na jego pracę. Żadnych usterek, wysoka wydajność, dobrze ściąga kurze. Z montażem też nie było jakiegoś problemu.

norBoro

Posty: 22