Vhs na dvd, Gdańsk

Vhs na dvd, Gdańsk

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu wykonać czy trzeba szukać specjalnej firmy.

newDVD

Posty: 11

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

nnn2

Posty: 13

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja przykładowo to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrywanievhs.edu.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i profesjonalne.

kaka23

Posty: 29

 
Witam. To prawda że takie filmy są niesłychanie cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, fotografie nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

hidstrash

Posty: 19

 
Cześć. Niezwykle podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To niesłychanie dobry pomysł na stworzenie niesłychanie oryginalnego filmu z tego tak niesłychanie znaczącego wydarzenia.

Warszawiak

Posty: 23

 
Cześć. No niestety mało kogo stać na tak drogie prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi ale niesłychanie oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

nemiasty

Posty: 30

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

Leodewink

Posty: 36

 
Hej.

Rodzice zawsze są przy nas a gdy my chcemy się im jakoś odwdzięczyć lub choć sprawić małą przyjemność to jest problem. Ja moim zafundowałam wycieczkę do Tunezji w prezencie rocznicowym.

Qxy2

Posty: 28