Czy znajdę w Szczecinie serwis Apple ?

Czy znajdę w Szczecinie serwis Apple ?

Cześć. Szukam w Szczecinie speców od iPhona, znacie jakiś serwis który właśnie w tej marce się specjalizuje? Raczej nie chciałbym żeby to był jakiś zakład od wszystkiego, czyli od niczego tylko żeby mieli autoryzację na iPhony.

Kitas

Posty: 4

 
Ile trzeba za nowego iPhona teraz dać tak w ogóle i co myślicie o kupowaniu używanych na aukcjach itp.? Bardzo ryzyko usterek i awarii wszelakich rośnie przy używkach? Jakie macie doświadczenia?

Black_Riot

Posty: 7

 
Szybko mi szybkę w iPodzie wymienili w Apple Mobile ze strony applemobile.pl, akurat im wysyłałem kurierem sprzęt bo mi do Szczecina trochę daleko jeździć i czas tracić. Kurier się dość sprawnie zgłosił, to była kwestia jednego dnia jak szybkę wstawili nową i odesłali więc długo bez sprzętu nie zostałem.

66666

Posty: 15

 
Akurat znajomej się ostatnio Ipod zalał i wiem, że długo szukała na mieście jakiegoś serwisu aż wreszcie wysyłała gdzieś do jakiegoś autoryzowanego punktu w Polsce...nie wiem dokładnie dokąd, dopytam.

345_14

Posty: 14

 
Najważniejsze żeby w serwisie nie ściemniali co do czasu naprawy i kosztów. Raz tak miałem, że najpierw mi jedna firma wyceniła naprawę na sto złotych i na drugi dzień miałem odebrać gotowy a się okazało że naprawili po 3 dniach i zaśpiewali sobie 150 ziko.

propek1

Posty: 9

 
Niektórzy to mają pecha i faktycznie dość częste awarie. Mój brat tak ma na przykład, albo mu spadnie na chodnik albo herbata się wyleje na telefon...co chwila coś.

mirekp2005

Posty: 4

 
Trafić na dobrych serwisantów to jest niemałe wyzwanie u mnie w mieście to raczej nikogo takiego nie ma, są jakieś punkty naprawy w centrach handlowych co najwyżej ale tam bym appla nie zostawiał dla własnego dobra.

johncena67

Posty: 16