Naprawa Iphone 6

Naprawa Iphone 6

Cześć. Znacie jakiś dobry, w miarę niedrogi serwis telefonów marki Apple w Szczecinie? Chcę naprawić Iphone 6 po zalaniu.

matek562

Posty: 8

 
Sprawdź, czy wybrany serwis daje gwarancję na wykonane usługi. Wydaje mi się, że właśnie po tym można ocenić jakość wykonywanych prac i fachowość serwisantów.

gicor

Posty: 31

 
Teraz dużo serwisów komputerowych czy zajmujących się naprawami smarfonów i tabletów umożliwia przesłanie urządzeń do naprawy paczką kurierską czy pocztą. Dzięki temu nie musimy już ograniczać się do ofert w swojej okolicy i możemy porównywać ceny usług.

kluster

Posty: 8

 
Moim zdaniem najlepiej zanieść telefon do serwisu stacjonarnego. Przyznam szczerze, że jakoś nie mam zaufania do wysyłania urządzeń do naprawy odkąd byłam zmuszona właśnie w ten sposób przesłać laptopa do serwisu w ramach gwarancji (cała procedura była bardzo czasochłonna).

szymon2626

Posty: 18

 
Sprawdź sobie, czy wybrany przez Ciebie serwis zapewnia bezpłatną diagnozę i wycenę, daje gwarancję na wykonaną usługę. W ten sposób łatwiej dobrać najdogodniejszą ofertę.

E-GOista

Posty: 20

 
Dużo zależy od tego, jakie uszkodzenia ma Twój telefon. Zwykle drobne naprawy mechaniczne serwisy wykonują na miejscu, zaś poważne usterki części wymagają pozostawienia urządzenia w serwisie na dłuższy czas.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Sprawdź, czy serwis zapewnia telefon zastępczy na czas naprawy, porównaj ceny, zobacz, co z gwarancją na usługi.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Zajrzyj sobie na stronę applemobile.pl. Jakiś czas temu naprawiałam tam zbitą szybkę w Iphone 6 i muszę przyznać, że obsługa na najwyższym poziomie. Dostałem 6 miesięcy gwarancji, czy w innych serwisach też takie dają?

kraksss

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że jedną z ważniejszych kwestii podczas wybierania serwisu jest sprawdzenie, czy zapewniają telefon zastępczy na czas naprawy. Realizacja usługi może się przedłużać, a nie każdy z nas dysponuje drugim, dobrze działającym aparatem zapasowym.

TomekK

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że najlepiej porównać oferty kilku serwisów w swojej okolicy. Teraz większość usługodawców zamieszcza przybliżone cenniki na stronach firm, pisze, co gwarantuje Klientom w ramach wykonanej usługi (np. gwarancję).

Kasia1212

Posty: 15