naprawa szybki w iphonie

naprawa szybki w iphonie

Niestety w moim iphone face id nie działa, albo coś źle robię, ale prawdopodobnie nie działa, a mam potrzebę, żeby jednak włączyć i wykorzystać funkcję, głównie do zakupów. Jak waszym zdaniem najlepiej podejść do sprawy? Nie znam się też za bardzo na wycenach, więc przydałoby się poznać chociaż podstawy budowy tej technologii.

Yuri20

Posty: 1

 
Długa gwarancja po naprawie Face ID jest w
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr , na 180 dni. Czasami kupuję w usłudze Apple Books, a ze zmarnowanym rozpoznawaniem twarzy traciłam sporo przyjemności. To jest serwis chyba teraz najpopularniejszy i najbardziej polecany i wcale się nie dziwię, bo obsługują masowo, szybko i wzorowo, żeby klient długo nie wracał, paradoksalnie to zaleta dla mnie oczywiście :)

xirgan

Posty: 23

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

derby56_1

Posty: 4

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

090913123

Posty: 5

 
Warto się trochę podszkolić z wiedzy o telefonie, żeby nie nabrać się na dodatkowe koszty w serwisie moim zdaniem, więc dobrze doradzacie.

Rocko

Posty: 2

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

labuh

Posty: 10