Skup telefonów we Wrocławiu, macie kogoś ?

Skup telefonów we Wrocławiu, macie kogoś ?

Konkretna sprawa, iphone, który spadł z pierwszego piętra :( jak znacie serwis telefonów we Wrocławiu, który jest ok, czekam.

domniki56

Posty: 11

 
U mnie upłynęło sporo czasu zanim trafiłem na gości, czyli serwis telefonów we Wrocławiu, który podjął się naprawy. Wiem, że nie wszędzie chcą takie rzeczy robić, powszechne awarie tak, mniej spotykane – niekoniecznie :)

kuBawodzu

Posty: 14

 
To całkiem ok skup telefonów we Wrocławiu. Udało mi się tu sprzedać kilka starych telefonów za nawet dobrą cenę http://skupserwis.pl

azBee

Posty: 28

 
Jeżeli jest ok, to też zapytam. Nie zależy mi żeby serwis telefonów we Wrocławiu krzyknął kolosalną kwotę i na siłę naprawił telefon. Równie dobrze mogę go sprzedać.

xacti11

Posty: 19

 
Mnie udało się w tym skupie telefonów we Wrocławiu sprzedać telefon za rzeczywiście satysfakcjonującą kwotę, więc proponuję udać się najpierw do nich. Generalnie niesłychanie rzetelna firma, więc polecam.

beata77

Posty: 5

 
Spoko, skontaktuję się, albowiem też szukam zaufanego serwisu telefonów we Wrocławiu. Córce padł smartfon, kupiony nowy, lecz stary warto naprawić. Miałby młodszy syn, tylko żeby cena naprawy nie zaskoczyła nas zbytnio :)

giena1977a

Posty: 12

 
Dotyk w moim telefonie nie jest już taki czuły jak był nowy. Sam nie wiem czy czasem nie oddam go do jakiegoś skupu telefonów we Wrocławiu, ale musieliby zapłacić jakąś konkretną kwotę. To całkiem sprawny telefon, więc szkoda byłoby puścić za pół darmo.

23-Obert

Posty: 7

 
Najlepiej obdzwonić kilka miejsc. W jednym serwisie telefonów we Wrocławiu powiedzą ci co innego, w innym jeszcze coś. Ja bym się tam na jednym nigdy nie opierał. Wiadomo, że każdemu chodzi o sprawną naprawę, niemniej jednak niepotrzebnie za wszelką cenę.

alibab

Posty: 23

 
Jeśli jest ok, to też zapytam. Nie zależy mi żeby serwis telefonów we Wrocławiu krzyknął kolosalną kwotę i na siłę naprawił telefon. Równie dobrze mogę go sprzedać.

Klarka34

Posty: 17

 
Ten sam błąd popełniłam. Oddałam swój do pierwszego lepszego skupu telefonów we Wrocławiu. Później okazało się, że mogłam wziąć za niego o wiele więcej. Przykro :( no ale cóż głupota nie popłaca. Dlatego też przestrzegam, żeby oferty dobrze sobie zgłębić, zanim podejmie się decyzję.

Jacusiński

Posty: 33