Darmowe mp3, sprawdzona strona ??

Darmowe mp3, sprawdzona strona ??

Hej. Jestem na etapie szukania dobrego portalu z darmowymi mp3. Jak korzystacie z jakiegoś fajnego miejsca, to napiszcie.

1adversary

Posty: 10

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic trudnego i może trzeba się trochę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie znaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Ale w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

Miluśkooo2

Posty: 22

 
Mnie również odpowiada stronka. Nie jestem osobą wymagającą i potrzebowałam po prostu trochę muzyki na telefon. To rzeczywiście darmowe mp3 i nikt nie woła od nas kasy, nie pobiera z konta w telefonie. Więc spokojnie ściągajcie.

sliwa404

Posty: 17

 
Tak czy w przeciwnym razie jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, bo jest.

bolewest

Posty: 12

 
Jak mp3 na telefon to tylko tu http://www.thebestmp3.pl. Od jakiegoś czasu ściągam tylko z tej strony. Sporo jest tu dobrej muzyki, a poza tym mam pewność, że jest za darmo i nikt nie nabija mnie w butelkę.

kdeel32

Posty: 20

 
Ja z reguły zawsze znajdę darmowe mp3, które potrzebuję. Dla chcącego nic trudnego. Jest sporo fajnych portali z muzyką, na których można znaleźć naprawdę bogatą bazę muzyczną i nie trzeba za nic płacić.

wiesiekj

Posty: 26

 
Nie na wszystkich tych stronach można ściągać mp3 na telefon w postaci całych albumów. Owszem znajdzie się trochę utworów z płytki, natomiast nie wszystkie. Wiadomo, iż za opłatą to można zdecydowanie więcej ściągnąć i ja właśnie tak robię, jak mam potrzebę.

celos00

Posty: 18

 
No właśnie a jeżeli już chodzi o jakość to większa część mp3 za darmo pozostawia dużo do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, albowiem akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

Zarazzek

Posty: 20

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu zwłaszcza przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów bez wątpienia nie należy:)

Gosienka54

Posty: 15

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

johncena67

Posty: 18