dobry serwis iPhone w Szczecinie

dobry serwis iPhone w Szczecinie

Jak sobie poradzić z rozbitą szybką w Iphonie? Można to gdzieś w ogóle wymienić? Wiecie ile to mogłoby w ogóle kosztować?

allegrowicz65

Posty: 12

 
Ja jestem zadowolony z tego jak mi naprawili iPoda w serwisie na Wojska Polskiego w Szczecinie ( tu ich strona – applemobile.pl). Generalnie to załatwiłem wszystko kurierem – naprawili w 24h od otrzymania przesyłki.

pawel253

Posty: 18

 
Hm, trudno mi coś doradzać, bo ja akurat żadnego iPhona, ani Ipada nie mam, i w ogóle jeszcze nie miałem przypadku, żebym musiał telefon naprawiać. Jakoś tak pilnuję, że mi jeszcze żaden taki sprzęt nie ucierpiał.

Pendrzec

Posty: 19

 
Wiem, że niektóre serwisy oferują naprawę wraz z wysyłką. Raz z takiej opcji skorzystałem i mogę polecić. Dość szybko się udało wszystko załatwić, jednak jak się wyśle kurierem to długo czekać nie trzeba.

alidoddo

Posty: 17

 
Taką wymianę szybki to się opłaca zrobić, ale przy większych problemach i większych zniszczeniach to już naprawa rzadko ma sens, lepiej w nowy sprzęt zainwestować.

Francuzik3

Posty: 33

 
Mi się swego czasu wyświetlacz w telefonie rozwalił to powiem, że w większości serwisów byli bezradni, dopiero po dłuższym czasie znalazłem ekipę, która wiedziała jak to naprawić.

celos00

Posty: 18

 
Nic tu nie doradzę. Jedyną rzeczą jaką w ostatnim ćwierćwieczu naprawiałem to odkurzacz i to było parę lat temu ;P także jeśli chodzi o wszelkie serwisy naprawcze to moja wiedza jest żadna.

Yuri20

Posty: 15