Naprawa iphone po zalaniu z gwarancja szczecin

Naprawa iphone po zalaniu z gwarancja szczecin

Hej, cześć wszystkim. Serwis Apple w Szczecinie godny polecenia – jaki??? Nie będę owijał w bawełnę, chodzi o zalanie. Telefon miał być wodoszczelny więc chciałem trochę fotek zrobić pod wodą...no i się doigrałem, bo się zepsuł. Kto ma doświadczenie w tego typu tematach?

gregcie@

Posty: 2

 
Problem w tym, że Apple z tego co wiem nie robi gwarancji na zalania. To jest najczęściej wina klienta więc przy zalaniu nie ma co liczyć że oni wymienią tel na nowy, albo naprawią na swój koszt. Jest w tym sumie dość dużo logiki.

kacperrr4

Posty: 8

 
Czasami to można telefonowi krzywdę zrobić podczas ulewy. Sama pamiętam jak w zeszłym roku ledwo zdążyłam schować iPhona do torebki gdy nagle wielka czarna burzowa chmura naszła.

zenek744

Posty: 5

 
Często spotykam u ludzi popękane szybki w telefonach. Nie wiem co oni z tymi swoimi urządzeniami robią, mi jeszcze nigdy wyświetlacz się nie zbił.

franek22

Posty: 9

 
Ja to zawsze mam stres jak biorę sobie telefon do wanny. Wystarczy chwila nieuwagi i plusk :) Na szczęście jeszcze nic takiego się wydarzyło, choć parę razy było blisko.

LKC00

Posty: 21

 
Sam ostatnio przeżyłem zalanie iPhona 8 i powiem że była chwila strachu. Na szczescie zawczasu poczytałem trochę na forach i nie ogarniałem w ogóle gwarancji u producenta (bo to strata czasu, oni zalań nie robią!) tylko od razu podrzuciłem tel do serwisu na WP w Szczecinie. Adres do serwisu jest na applemobile.pl. Świetna robota, zero fuszerki, wszystko rozlożyli na czesci pierwsze, osuszyli, tel działa jak nówka sztuka.!

norBoro

Posty: 22

 
Z iPhonami to jest też tego typu problem, że zwłaszcza w tych starszych modelach bardzo trudno jest się dostać do baterii. W nowszych jest łatwiej ale też trzeba się trochę nagimnastykować i nagłowić...A po zalaniu wyjęcie baterii powinno być pierwszą rzeczą do zrobienia.

Black_Riot

Posty: 7

 
Niby okej, rozumiem że apple gwarancji na zalania nie oferuje ale z drugiej strony powinni coś z tym zrobić moim zdaniem. Bo to jest częsty problem, a jeśli chcą uchodzić za poważną i nowoczesną firmę to powinni jakoś wyjść frontem do klienta.

icee

Posty: 14

 
Parę razy to miałem już serce w gardle jak się woda rozlewała czy kawa koło mojego iPhona ale jakoś cudem udawało się do tej pory uniknąć zalania. Los mi sprzyja :)

H3bi

Posty: 20

 
Najlepiej to chyba nosić telefon w foliowej torebce, zawsze pod ochroną :)) oczywiście żartuję, jakby to wyglądało? Mi póki co udało się zachować iPhona w suchości i niech tak zostanie.

Kizami90

Posty: 25