my cafe kody, szukam

my cafe kody, szukam

Czy do my cafe są kody, które ułatwiają granie? Nie lubię zbyt długo czekać na wykonanie zadania, zatem chętnie bym, chociaż trochę to przyspieszył? Dajcie mi znać czy jest coś takiego i jak to można będzie zastosować?

hejjju

Posty: 3

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, wobec tego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

090913123

Posty: 5

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

irecki67

Posty: 3

 
Gier jest niesłychanie sporo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to sporo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o sporo prostsze. Można uzyskiwać o sporo wyższe efekty swojej pracy.

Yuri20

Posty: 6

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, dlatego należałoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

namok

Posty: 4

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Grabow12

Posty: 5