dobre pierogi Szczecin

dobre pierogi Szczecin

Najlepsze pierogi waszym zdaniem w Szczecinie? Uwielbiam, ale jakoś trudno trafić. Sklepowych nie jadam, bo moim zdaniem odstają zupełnie. Bardziej domowe smaki mnie interesują.

Eksperttt45

Posty: 1

 
Dzięki za polecenie. Właśnie kilka razy przechodziłam obok nich, ale nigdy nie wstąpiłam. W sumie nie mam pojęcia, z jakiego powodu. Czas to zmienić :)

Umberto67

Posty: 20

 
Też uważam, że nastawienie na polską, ale taką mniej tłustą kuchnię to strzał w dziesiątkę. Wydaje mi się, że ludzie wracają do klasyki, a nie idą już do międzynarodowych smaków. Jednak smaki dzieciństwa to jest to.

3czex

Posty: 4

 
I na słodko pierogi i bardziej mięsne masz w https://pierogarnianadeptaku.pl/. Jeden z moich ulubionych lokali gastronomicznych w Szczecinie, bo wychodzą naprawdę z czymś nowym. Niby pierogi robią głównie, ale dużo naprawdę smaków i na jeden raz wszystkiego na pewno nie spróbujesz. W większości przypadków kilkoma pierogami się najadam i kawą. Zatyka mnie na cały dzień czasami. Fajna alternatywa dla zwykłego cateringu moim zdaniem.

Jermeri

Posty: 11

 
Do nich wchodzisz i od razu widzisz menu, można szybko zamówić, a nie siadasz, karta i długi czas oczekiwania. Nic z tych rzeczy.

wigry00

Posty: 9

 
Jadam tam od dawien dawna i takiego lokalu można pozazdrościć. Szybko serwują, proste i smaczne jedzenie, catering. Wszystko się zgadza. Menu stale w rozbudowie.

Marioleczka 

Posty: 3

 
Spoko, właśnie podoba mi się czytelne menu, a nie jakieś udziwnienia, że człowiek zamiast jeść to myśli, co zamówić.

Rouudee

Posty: 2

 
Jestem na cateringu od ostatniego roku i taniej mi wychodzi niż zakupy w sklepie. Tylko wodę sobie biorę od czasu do czasu, albo na herbatkach jadę. Nie opłaca się już samodzielnie zakupów robić prawdę mówiąc.

jendrekc

Posty: 11

 
W pierogach występuje bardzo wiele fajnych, smakowych połączeń, dlatego uważam, że takie menu to naprawdę niezły strzał i dla lokalu i klientów. Dobrze kombinują :)

Eleg234

Posty: 8

 
Trochę śmiesznie, bo byłem dzisiaj na naleśnikach u nich i właśnie miałem coś podobnego napisać. Pozdrawiam :)

Marioleczka

Posty: 4