świerk rydal, polecicie sklep?

świerk rydal, polecicie sklep?

Nie wiem czy kupować dużego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeśli się nie ma zbyt dużego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

3czex

Posty: 1

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wówczas każdy będzie wiedział, co powinien kupować. Wybór iglaków jest duży, lecz trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły bardzo dobrze.

Grabow12

Posty: 4

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

Krowlo

Posty: 2

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Nikuś23

Posty: 2

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

czes212

Posty: 22

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była niezwykle ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, jaka miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

CHatka-eKo

Posty: 3