zespół muzyczny łuków, poszukuje!

zespół muzyczny łuków, poszukuje!

Jak myślicie, czy znajdzie się jakiś dobry zespół muzyczny w Rykach? Ile wcześniej trzeba zamówić takich muzyków na wesele? Jak są dobrzy, to pewno kiepsko z terminami :(

Narcyzzz

Posty: 6

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko wyborny zespół muzyczny, ale też konferansjer. Jak na razie nie odszukałem żadnego w Łukowie. Może faktycznie szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest wiele droższa, ale jak nie odnajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

Tomcio

Posty: 8

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy wiele stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo uprzednio, w szczególności jeżeli chodzi o okres weselny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku uprzednio no i rzeczywiście szukać również w okolicznych miejscowościach.

pawel253

Posty: 8

 
To bardzo mi przykro :( My podeszliśmy do sprawy bardzo poważnie i zdecydowaliśmy się na poszukiwania zespołu muzycznego w Puławach rok przed weselem. Zamówione i zaklepane :)

mack

Posty: 15

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dziś jest o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, ale ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

TomekK

Posty: 8

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić wyjątkową uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością niezwykle złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to wiecej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Halo57Bimerrr5

Posty: 31

 
To zaczynaj działać już teraz. Rzeczywiście nie żartuję, albowiem ci dobrzy mają zawalone terminy i wcale nie chodzi tylko o same wesela, lecz o imprezy typu studniówki czy też inne bale. Gdy szukaliśmy zespołu muzycznego w Kozienicach, to musieliśmy poświęcić wiele czasu.

Bączeak

Posty: 11

 
To link do faktycznie fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Niezwykle zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

Kirrin45

Posty: 28

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy mnóstwo stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo wcześniej, zwłaszcza jeśli chodzi o okres weselny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku wcześniej no i rzeczywiście szukać również w okolicznych miejscowościach.

labuh

Posty: 6