Sonique, jak śpiewa ?

Sonique, jak śpiewa ?

Witam, szukam informacji o koncertach Sonique. Czy ta świetna didżejka ma plany na wizytę w Polsce w tym roku?

jurtus56

Posty: 8

 
Jak chcesz się dobrze pobawić, to tylko w rytm bitów Sonique. Światowa didżejka i wszystko co najlepsze być może przyjedzie do Polski w tym roku.

legia55

Posty: 11

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza zabawa, na jakiej mogłem się kiedykolwiek odnaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, niemniej jednak pożądane byłoby czekać na taki talent.

Kitas

Posty: 18

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to powoduje to we mnie dreszcze. Z emocji nie ulega wątpliwości. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż poszukuję wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

lary0071

Posty: 27

 
Obecnie nadal można cieszyć się, że słynna Sonique planuje koncerty. Swoich fanów nie zostawia. Takich kobiet jak ona to po prostu nie ma. Poczytajcie sobie dokładnie w internecie informacji o niej. Kobieta, która do sukcesu doszła sama, a jej talent jest ogromny. Aha Sonique lubi koncertować w Polsce.

Radeczek56

Posty: 32

 
Tu macie stronę koncertową Sonique http://www.sonique.pl. Być może będzie u nas w Polsce w tym roku, ale to jeszcze nic pewnego. Też bym się cieszył.

Acclaim

Posty: 11

 
Nie można mówić o muzyce klubowej, nie mówić o Sonique i jej koncertach. Oprócz tego, że jest didżejem, śpiewa i pisze teksty. Ma po prostu talent i dobrze, że ciągle koncertuje i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, których jest coraz więcej.

CzarnyBlant

Posty: 12

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to wywołuje to we mnie dreszcze. Z emocji oczywiście. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż szukam wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

szarky

Posty: 22

 
O Sonique można by pisać i pisać. Co zrobiła, ile odjechanych koncertów dała swoim kochanym fanom itd., itd. Szkoda, iż nic nie słychać o tym, iż planuje przyjazd do Polski.

kry7

Posty: 20

 
Zakochany jestem w tym co na koncertach robi Sonique. Dawno jej nie oglądałem, ostatnio trafiłem na stronkę w necie i oniemiałem z wrażenia. Tak, jest najlepsza i poza tym piękna kobieta. Na takie imprezy to można chodzić.

radziomil

Posty: 21