Kate Ryan, gdzie ?

Kate Ryan, gdzie ?

Witam wszystkich gorąco i dyskotekowo. Szukam aktualnych informacji o Kate Ryan, chcę iść na jej koncert.

Wiecie coś na temat biletów?

Albercik_001

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że rzeczywiście wokół Kate Ryan nie ma skandali. Cichutka, pokorna, ale to może tylko złudzenie. Nigdy nie słyszałam o jakichś aferach. A wy? Fajnie, że będzie jej koncert u nas w kraju. Bardzo jestem zadowolona, że stale nagrywa płyty i jeździ z koncertami. Takie show to można oglądać.

Dider45

Posty: 23

 
Nigdy nie byłam na koncercie Kate Ryan w Polsce. Dlatego muszę to zmienić:) W czerwcu będzie u nas, wybieram się i wam też proponuję dobrą zabawę. Pozdrawiam.

AliMER

Posty: 18

 
Na tej stronce macie wszystkie informacje o Kate Ryan wraz z koncertami jakie mają być http://www.kate-ryan.pl.

Też chyba można dokonać tam zakupu biletów.

Appell

Posty: 24

 
Nie ukrywam, że faktycznie wokół Kate Ryan nie ma skandali. Cichutka, pokorna, ale to może tylko złudzenie. Nigdy nie słyszałam o jakichś aferach. A wy? Fajnie, że będzie jej koncert u nas w kraju. Bardzo jestem zadowolona, że wiecznie nagrywa płyty i jeździ z koncertami. Takie show to można oglądać.

dudi

Posty: 30

 
Nigdy nie byłam na koncercie Kate Ryan w Polsce. Wobec tego muszę to zmienić:) W czerwcu będzie u nas, wybieram się i wam też proponuję dobrą zabawę. Pozdrawiam.

Spirek

Posty: 19

 
Piosenkarka Kate Ryan znowu się lansuje. Wiecznie daje jakiś koncert, wygląda niesłychanie świetnie. W sumie to można jej trochę tych sukcesów pozazdrościć. Patrząc jednakże ze strony takiej, że nikt za niesłychanie nie pomagał jej w pozyskaniu sławy, widać, że jest pracowitą kobitką. Osobiście nie leży mi jej muzyka, niemniej jednak koncerty lubię, to może się wybiorę.

Kaazz

Posty: 17