Pokazy akrobatyczne, znacie kogoś?

Pokazy akrobatyczne, znacie kogoś?

Co sądzicie na temat pokazów akrobatycznych na eventach? Sprawdzają się, może coś proponujecie? Czekam.

Jojojo4

Posty: 7

 
Polecam tę agencję http://www.annafilipowska.com a dokładnie wyśmienite pokazy sceniczne na imprezach plenerowych. To super artystka, mogliśmy ją oglądać w programie mam talent. Zobaczcie sobie na stronie internetowej o kogo chodzi, z pewnością wam się spodoba. Na taką imprezę to aż się chce iść:)

tigra32

Posty: 10

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to naprawdę dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak znana wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, że tego rodzaju imprez ma za sobą już bardzo dużo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

Jarciowek

Posty: 29

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i niezmiernie jej kibicowałem. Ma fajne sposoby. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, iż zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

PiSi

Posty: 22

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, bo akurat byłam na takiej imprezie, sama bardzo dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

pawel253

Posty: 12

 
Idealna sprawa, organizacja imprez na medal. Mam dwie firmy i korzystam z tego rodzaju imprez plenerowych. Z artystką z mam talent nie od dziś mam do czynienia i będę ją polecał każdemu. To świetna osoba, poza sceną oczywiście też. Polecam i pozdrawiam.

Kitas

Posty: 21

 
Nie miałam styczności z tą agencją eventową ze śląska, ale jak widać ma same dobre pomysły. Mnie też bardzo podobał się występ w Mam Talent, dlatego gdy tylko zdecyduję się już na taką imprezę pracowniczą w plenerze z czegoś takiego na pewno skorzystam. Ciekaw jestem tylko odnośnie ceny, czy nie powali mnie na kolana:) Pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 18