Organizacja osiemnastek

Organizacja osiemnastek

Cześć! Gdzie w WWA robiliście sobie 18-tkę? Macie jakieś sprawdzone miejscówki, gdzie można wynająć lokal dla większej ilości osób? Mnie by interesował klub gdzie można z setkę wiary zmieścić. Ktoś, coś?

Marioleczka

Posty: 5

 
Raz w życiu byłem na zamkniętej imprezie w klubie, to były 25 urodziny kumpla i bawiliśmy się przednio. Duża wygoda jak masz cały lokal dla siebie, jest dużo bezpieczniej niż jak klub jest otwarty i dostępny dla wszystkich.

Klasowe34

Posty: 7

 
Dużo jest takich miejsc w WWA gdzie można imprezę na fajnym poziomie zorganizować. Jak szukałem u siebie na wiosce czyli w Legionowie to już było dużo gorzej...także zazdroszczę.

namok

Posty: 6

 
Nawet nie wiem gdzie się teraz Warszawa bawi, ale klubów jest multum i pewnie większość ma w ofercie coś takiego jak organizacja imprez. Trzeba by pochodzić po stronach, popytać gdzie ile chcą i za jaki zakres obsługi, żeby potem nie było niedomówień.

miko_poz

Posty: 19

 
Ktoś może wynajmował jakiś klub na uro? Powiedzcie jak wyglądał sprawa alko? Można było swoje wnosić na legalu, czy trzeba było kupować w klubie przy barze?

pawel253

Posty: 9

 
Fajnie byłoby zrobić większą imprezkę z okazji mojej nadchodzącej dwudziestki....starość, naście odchodzi w niepamięć. Mam już kilka klubów na oku gdzie wiem że trzymają dobry poziom obsługi na któryś się w końcu za jakiś czas będe musiał zdecydować.

LiOx

Posty: 19

 
Wybieram się na kawalerski do kumpla i u niego to ponoć będzie jakiś klub wynajmowany. Nastawiam się na niezłą imprezę bo on to raczej nie będzie szczędził grosza, więc powinno być faktycznie z pompą.

radziomil

Posty: 9

 
Za klubami nie przepadam, ale są ludzie którzy co weekend wyskakują w miasto się bawić. Raczej jestem domatorką, wolę spędzać wolny czas w wąskim gronie, raczej w ciszy, a nie w umcyk umcyk nawalającym z głośników tak że łeb rozsadza.

E-GOista

Posty: 20

 
Długo szukałem jakiegoś klubu na organizację osiemnastki i ostatecznie zrobiłem prawie pod domem na ul. Narocz w Deseo. Dobre podejście ze strony obsługi, szybko udało się dopasować termin i już podczas samej imprezy wszystko było tak jak się umawialiśmy. Wygodny vip room, dużo przekąsek, catering zrealizowali tak, że nie było opcji żeby ktokolwiek wyszedł głodny. Polecam lokal!

Boberkowy

Posty: 47

 
Jak już będę robił 18 tkę to raczej nastawiam się na to, że z kimś uda mi się dogadać i wynająć lokal we dwójkę. Mam ziomka który mniej więcej w podobnym okresie ma urodziny więc może się uda z nim zarezerwować jakiś klub. Zawsze to taniej i też łatwiej zapełnić salę ludźmi.

ZaNK3R

Posty: 6