Organizacja imprez, komu zlecić?

Organizacja imprez, komu zlecić?

Jakie znacie impresariaty muzyczne zajmujące się koncertami, szukam możliwości współpracy przy organizacji imprez.

herbuś

Posty: 8

 
I tak jest jak myślałam, iż akurat w moim mieście żaden z artystów zagranicznych tego lata nie wystąpi. Trudno, będzie po prostu trzeba ruszyć swoje zacne cztery litery i sięgnąć z okazji, jakich będzie teraz sporo. Pozdrawiam.

Pamooko

Posty: 23

 
Ta agencja bardzo dobrze organizuje koncerty gwiazd zagranicznych. Akurat byłam na kilku, śledzę też opinie o niej i jest wszystko w porządku. Działa na rynku już 10 lat, także ma doświadczenie.

ZjadaczGłów

Posty: 16

 
Nie taki diabeł straszny. Kumpel ma niewielką firmę i zlecał taką organizację imprezy firmowej agencji. Była gwiazda wieczoru, może nie wielkiego formatu, ale było bardzo fajnie. Koszt był, ale do zniesienia dla budżetu firmy.

Nikuś23

Posty: 20

 
Nie taki diabeł straszny. Kumpel ma niewielką firmę i zlecał taką organizację imprezy firmowej agencji. Była gwiazda wieczoru, może nie wielkiego formatu, natomiast było niezwykle fajnie. Koszt był, natomiast do zniesienia dla budżetu firmy.

Wegierek88

Posty: 34

 
Na tej stronie http://www.solarismusic.pl można zobaczyć jakie w najbliższym czasie odbędą się w Polsce koncerty, organizacją zajmuje się profesjonalny impresariat muzyczny zarówno imprezy poprzez nich organizowane zawsze były niezmiernie ok.

Acclaim

Posty: 20

 
W to lato ma być kilka fajnych koncertów artystów zagranicznych. Ostatnio trochę szukałem takich imprez i trafiłem na ekstra stronkę. Raduje mnie fakt, że lato w mieście wcale nie musi być takie nudne. Zapowiada się, że i w moim będzie parę fajnych okazji do zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

eef12

Posty: 19

 
Ja nic nie mogę powiedzieć o koncertach gwiazd zagranicznych. Nigdy na takim nie byłe. Polscy artyści owszem. Może w tym roku coś będzie się działo konkretnego, to będę mógł się skusić. Na żywo jest całkiem inne przeżycie, tym niezwyklej gdy jedziesz na koncert swojego idola.

egan176

Posty: 13

 
Też szukałem jakiejś profesjonalnej agencji koncertowej, dobrze, że tu trafiłem. Skontaktuję się z nimi. Być może będą w stanie mi pomóc. Projekt jest dość duży, jest dwóch sponsorów, dlatego wydaje mi się, że się dogadamy. Dzięki za pomoc.

090913123

Posty: 16

 
Mój kumpel zajmuje się organizacją koncertów. Wiem, iż to wcale nie taka łatwa praca. Wszystko musisz wykonać od a do z, albowiem inaczej impreza się nie uda, natomiast z drugiej strony to fajna praca i mógłbym robić takie rzeczy.

kaka23

Posty: 29