Fancy, polecacie ?

Fancy, polecacie ?

Podobno można skontaktować się z impresariatem Fancy, który załatwia koncerty u nas w kraju. Jak znacie kontakt, to podajcie. Z góry niezwykle dzięki.

ZeljkoF

Posty: 13

 
Już dziś kupiłabym bilety, gdybym dowiedziała się, że ma być u nas koncert Fancy. Kocham jego dorobek. To moje czasy młodości, do jakich częstokroć wracam, słuchając muzyki. Jak będzie, to jadę na 100%.

Black_Riot

Posty: 11

 
Tutaj jest strona, na jakiej można znaleźć najświeższe info o Fancy http://www.fancy.info.pl. Jak ma być jakiś jego koncert to tutaj podają. Zresztą fajne rzeczy tam piszą.

Rodon22

Posty: 20

 
Nie znam tego artysty Fancy, lecz teraz sięgnęłam sobie pamięcią i jego kawałki gdzieś tam słyszałam, takie melodyjne. Na koncert mogłabym się wybrać, jakby był naturalnie w Polsce, najlepiej w moim mieście. O takich gwiazdach trzeba pamiętać.

roudee

Posty: 37

 
Też uważam, że Fancy należy się szacunek, tym bardziej, że nadal dalej koncertuje i nie unika koncertów w Polsce. Czekam, aż ukaże się info o koncercie u nas. Na pewno pojadę. Pozdrawiam.

wiiisiek

Posty: 38

 
Och ten kochany Fancy. Tyle się o nim mówiło kiedyś i słuchało jego muzyki. Na koncercie nigdy nie byłem. Ale wiem, że w Polsce bywał dość często. Pamiętam wszystkie jego przeboje, kiedyś można powiedzieć, ze byłem jego fanem. Później wszystko poszło w zapomnienie. No cóż, jak będzie okazja, to może wybiorę się na jego koncert. Pozdrawiam wszystkich.

Jarciowek

Posty: 29

 
Fancy pisał też utwory dla innych wykonawców. Generalnie to niezmiernie uzdolniony facet. Na początku nie chciał rozgłosu, występował pod innymi pseudonimami. Mnie zawsze podobało się to, co robił. Na jego koncertach dawniej można było mieć pewność, iż będzie się człowiek dobrze bawił. Pewnie teraz nie jest w przeciwnym razie.

Mielnooo

Posty: 28

 
Och ten kochany Fancy. Tyle się o nim mówiło kiedyś i słuchało jego muzyki. Na koncercie nigdy nie byłem. Lecz wiem, że w Polsce bywał dość częstokroć. Pamiętam wszystkie jego przeboje, kiedyś można powiedzieć, ze byłem jego fanem. Potem wszystko poszło w zapomnienie. No cóż, jak będzie okazja, to może wybiorę się na jego koncert. Pozdrawiam wszystkich.

ciopix

Posty: 21

 
„Slice Me Nice” to były czasy. Młodzi nie znają, to nie mogą się wypowiadać. Lecz na koncert Fancy chętnie bym poszła. Zresztą w domu mam zgromadzoną pokaźną kolekcję jego utworów. Komu jak komu, lecz jemu należy się szacunek. Zresztą w tym wieku koncertować i to z taką mocą, to ekstra rzecz dla fanów.

TomekK

Posty: 11

 
Ten gość zasługuje na wielkie słowa uznania. Fancy był nie raz w Polsce i zawsze miał pełną publikę. U nas ma dużo swoich fanów.

pawlooo56

Posty: 11