In-Grid, znacie ?

In-Grid, znacie ?

Słyszałam, iż In-Grid będzie w Polsce. Gdzie i kiedy kochani. Dajcie znać tak, żeby zdążyć nabyć bilety. Podoba mi się jak śpiewa. Pozdrawiam gorąco.

olimp78

Posty: 11

 
A ja lubię jak śpiewa In-Grid. Taki styl niezwykle mi się podoba, a akurat ona robi to niezwykle dobrze. Słyszałam, że lubi koncertować w Polsce. Pewnie dlatego częstokroć u nas bywa. Na niektórych stronach trochę z niej drwią. Niezmiernie mi się to nie podoba. Na koncert się wybieram i namawiam wszystkich.

090913123

Posty: 9

 
Tu jest stronka o In-Grid, aktualne koncerty i informacje http://www.ingrid.pl. Fani piosenkarki nie martwcie się, tego roku będzie u nas.

Będzie fajnie jak zawsze.

TomekK

Posty: 18

 
In-Grid ma specyficzny styl. Nie każdemu musi się podobać, tylko po co od razu ta krytyka. Gdyby była francuską, nikt by jej nic nie zarzucał. A tak to jest tematem numer jeden dla niektórych. Wszystkim i tak się nie dogodzi. Szkoda tylko, iż są tak głupie zdania o niej.

Babrusek

Posty: 35

 
To ekstra, że znowu będzie koncert In-Grid w Polsce. Osobiście ta piosenkarka leży w moich muzycznych gustach. Kocham się we wszystkim co francuskie.

umberko3

Posty: 13

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa doskonale. Tego nie można podważać. Wiem, iż są jej krytycy. Ale mnie to ani ziębi ani parzy. Bowiem lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje własne utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

kerad17

Posty: 19