wycena odzyskiwania danych za darmo, znacie ?

wycena odzyskiwania danych za darmo, znacie ?

Witam Was. Kto w konkurencyjnych cenach będzie w stanie wykonać dla mnie usługę tj. odzyskiwanie danych z macierzy RAID? Liczę, że podsuniecie mi namiary na solidne firmy.

ARTyMM

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że wycena odzyskiwania danych za darmo powinna być standardem, gdy klient przyjdzie do serwisu ze swoim urządzeniem, więc jego pracownik nie musi tracić czasu na dojazd. W innych sytuacjach - opłaty pozostają nieuniknione :)

Asiaaa23

Posty: 15

 
Nie wykonujcie na własną rękę odzyskiwania danych z laptopa, jeśli Wam na nich bardzo zależy. Popełniłem ten błąd, sporo namieszałem, a w związku z tym pracownik serwisu, do którego się później zgłosiłem miał dosyć ograniczone możliwości.

Bienkus

Posty: 11

 
Specjaliści, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych pracują w tej firmie: http://odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Przekonałem się o tym całkiem niedawno, gdy wydawałoby się, że dane z mojego laptopa straciłem na zawsze. Poradzili sobie z dyskiem :)

andrew66

Posty: 9

 
Uważam, że odzyskiwanie danych z kart pamięci jest jak najbardziej możliwe, ale pod warunkiem, iż wykonawca tej usługi posiada odpowiednie umiejętności.

Acclaim

Posty: 16

 
Nie powinniście mieć żadnych problemów, gdy interesuje Was odzyskiwanie z pendrive w Warszawie. W tej branży działa co najmniej kilka firm, które są w stanie zaproponować konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji oraz cechują się wysoką skutecznością :-)

grzes3345

Posty: 12

 
Uważam, iż odzyskiwanie danych z kart pamięci jest jak najbardziej możliwe, niemniej jednak pod warunkiem, iż wykonawca tej usługi posiada należyte umiejętności.

ssssebek

Posty: 7

 
Istnieje co najmniej kilka firm, jakie są skłonne zaproponować odzyskiwanie z pendrive w Warszawie. Przekonałem się o tym, iż ceny są niezmiernie zróżnicowane na własnym przykładzie.

Jejeju56

Posty: 38