Komputery przemysłowe, dobra firma

Komputery przemysłowe, dobra firma

Witam.

Słyszałem, że ostatnio popularnością cieszą się mini komputery. Wiecie, jak w nich jest z chłodzeniem? Czy nie grzeją się przesadnie latem?

frycek56

Posty: 10

 
Witam serdecznie.

Niejednokrotnie oczekiwania osób, które kupują mini PC są wygórowane i dziwią się oni, że proponowana jest im wysoka cena. Ja zdecydowałem się na bezproblemowy mini PC, za który zapłaciłem grosze i jestem zadowolony dokonanym wyborem.

Vivuser

Posty: 24

 
Hej. Od długich tygodni poszukiwałem w sieci informacji na temat tego, ile kosztują doświadczone nettopy przemysłowe. Wszystkie niezbędne informacje znalazłem dopiero, gdy trafiłem na http://www.mini-komputery.pl. Ostatecznie dokonałem tam kupna, który mogę ocenić tylko pozytywnie. Jakość sprzętu zaskoczyła na plus. Podejście firmy także doświadczone w 100%.

Jejeju56

Posty: 38

 
Witam. Jako przyszły informatyk chciałem zbadać, w jaki sposób spisują się komputery fanless. Zakupiłem produkt, który jest przedstawicielem tej kategorii i jestem mega zaskoczony. Taki komputer pracuje niezmiernie cicho, nie nagrzewa się, dzięki przemyślanym rozmieszczeniu podzespołów i kolejna sprawa – nie jest przesadnie drogi.

Marek Nowicki

Posty: 31

 
Witam. Jako przyszły informatyk chciałem sprawdzić, w jaki sposób spisują się komputery fanless. Nabyłem produkt, który jest przedstawicielem tej kategorii i jestem mega zaskoczony. Taki komputer pracuje bardzo cicho, nie nagrzewa się, dzięki przemyślanym rozmieszczeniu podzespołów i kolejna sprawa – nie jest przesadnie drogi.

alimer5

Posty: 25

 
Cześć.

Ostatnio rozglądałem się za tym, jaki komputer mini PC spełniłby moje oczekiwania. Zaskoczyłem się, że jego cena nie jest dużo wyższa od komputera stacjonarnego, choć się tego spodziewałem. Wydaje mi się, że duży wpływ ma na to atrakcyjna oferta, jaką znalazłem na http://www.mini-komputery.pl.

Urszulka23

Posty: 26

 
Cześć. Niewielkie rozmiary, a zarazem spore możliwości oferują klientom nettopy przemysłowe. Wiem, co mówię, bowiem jestem posiadaczem jednego z nich. Poprzednio w firmie stosowaliśmy pośrednie rozwiązania chcąc uniknąć dużego wydatku na nettopa, ale poświęcone na ten cel środki pewnie wystarczyłyby na drugi tego typu sprzęt, który z chęcią bym przyjął.

Oct714

Posty: 31

 
Hej. Od długich tygodni szukałem w sieci informacji na temat tego, ile kosztują profesjonalne nettopy przemysłowe. Wszystkie niezbędne informacje znalazłem dopiero, gdy trafiłem na http://www.mini-komputery.pl. Ostatecznie dokonałem tam zakupu, który mogę ocenić tylko pozytywnie. Jakość sprzętu zaskoczyła na plus. Podejście firmy także profesjonalne w 100%.

Halo57Bimerrr5

Posty: 31