Naprawa laptopów - POMOCY !!

Naprawa laptopów - POMOCY !!

Dzień dobry.

Czy macie wiadomości o których stronach o naprawach laptopów? Chciałbym się podszkolić w tej dziedzinie.

dobruss

Posty: 17

 
Mogę się po części zgodzić, iż to właśnie zniszczenie matrycy, a także płyty głównej potrafi być najkosztowniejszą usterką, z którą mogą mieć do czynienia posiadacze laptopów. Niejednokrotnie słyszałem także o zalanych laptopach, które są dostarczane do serwisów laptopów.

ktośśś3

Posty: 30

 
Naprawy laptopów wykonuje między innymi ta firma: http://centralnyserwislaptopow.pl/naprawa-laptopow/, z którą miałem przyjemność współpracować. Dostarczyłem im laptopa w piątek rano, a w poniedziałek w południe odebrałem już sprawny sprzęt :)

Mogę polecić ich z uwagi na profesjonalizm oraz dotrzymywanie zadeklarowanych terminów.

33-odwaga

Posty: 19

 
W przypadku moich przychód z laptopem istotna okazała się strona o naprawach laptopów, dzięki której potrafię poradzić sobie z podstawowymi problemami.

Pragnę zaznaczyć, że mój laptop ma już kilka lat, ale nadal spisuje się dobrze po mojej ingerencji. W sumie nie szkoda mi ryzykować jego naprawy na własną rękę :)

E-GOista

Posty: 24

 
Moi znajomi często mieli kłopoty z laptopami, lecz nie wiedzieli, do kogo się zwrócić, aby w rozsądnej cenie naprawić komputer. Niedawno ich trochę ukierunkowałem, na co powinni zwracać spostrzeżenie przy doborze odpowiedniego serwisu. Poradziłem im zarówno, aby umawiali się na maksymalną kwotę za wykonanie usługi, aby uniknąć zaskoczenia.

zimek123456

Posty: 26

 
W mojej opinii tylko doświadczone serwisy, które specjalizują się w naprawach laptopów są godne zainteresowania. Niejednokrotnie czytałem o kiepskich specjalistach, którzy psuli laptopy lub naprawiali jedno, a uszkadzali inny element.

Pożądane byłoby zwrócić spostrzeżenie na opinię o serwisie.

mack

Posty: 26

 
Przekonałem się kilka dni temu, że niezbyt łatwo jest kupić płyty główne do laptopów. Często jedynym rozwiązaniem jest naprawa starej płyty głównej, jeśli takowa jest możliwa. Z pewnością większość z Was nie będzie w stanie wykonać tej operacji samodzielnie, więc w grę będzie wchodził tylko serwis laptopów.

Halo57Bimerrr5

Posty: 31