iiyama monitor tanio

iiyama monitor tanio

Poszukuję nowego monitora do domu, coś doradzicie? Dawno nie kupowałem takich rzeczy, ale w końcu trzeba ;) To ma być coś płaskiego, LCD, co do rozmiaru to myślę, że 24 cale mi wystarczą ;>

micko

Posty: 20

 
Witaj, sam mam podobny problem, też szukam dobrego modelu, ale zupełnie nie wiem na co patrzeć...na jakie marki i w ogóle.

Tuitamhaha

Posty: 33

 
No ja to akurat z racji na swój zawód (grafik komputerowy), potrzebowałem troszkę lepszego sprzętu. Trochę popytałem w środowisku i się okazało, że paru moich znajomych pracuje na monitorach od IIYama. To znana japońska firma, z dużym stażem na rynku. Kilka lat temu firma dość mocno się wybiła na polskim rynku, stając się 3 dostawcą. Obsługują też inne kraje Europy. Powiem, że bardzo komfortowo się pracuje, parametry ma odpowiednie – gwarancja: zero martwych pikseli na starcie, na 30 dni, wejścia na HDMI i VGA, matryca Full HD, czas reakcji 2 ms itd.

Alfonsik2

Posty: 33

 
Wybór jest ogromny, praktycznie każda firma zajmująca się komputerami i elektroniką robi monitory. Przydałby się jakiś ranking producentów byłoby łatwiej się na coś zdecydować ;-)

Klaudi

Posty: 13

 
Często można znaleźć bardzo dobre monitory niekoniecznie od tych topowych marek. Ale to trzeba się znać i wiedzieć na jakie parametry zwracać uwagę.

Laleczk23

Posty: 15

 
Fajną opcją są monitory z LED, można trochę na prądzie zaoszczędzić, no i jest to ekologiczne rozwiązanie ;-) Może przy 1 monitorze jakoś oszczędności się nie zauważy, ale jak w firmie stoi ich 50, to wtedy już różnica w zużyciu energii może być znacząca ;->

mindmaster

Posty: 27

 
Mnie się już wzrok powoli psuje od mojego monitora, a dużo przed nim czasu spędzam, też szukam czegoś nowego. Nawet jeszcze sobie nie sprawdzałem, jak oferta wygląda cenowo? Taki 21 cali to ile by kosztował?

dudi

Posty: 30

 
Za taki monitor z lepszymi parametrami to już trzeba trochę zapłacić, ale ja jestem zdania, że biednego nie stać na tanie zakupy:P lepiej kupić coś porządnego drożej, niż tanie dziadostwo ;>

czes45

Posty: 18

 
Cześć. Ja to się raczej nie orientuję. Ale mój brat ma swoją restaurację i wiem, że tam za jakiś czas będzie zamawiał monitory, takie większe na ścianę. Pogadam z nim, może już coś ogarniał w tym temacie.

Facio

Posty: 23