Czy znacie firmę w Zgierzu odnośnie obsługi informatycznej ?

Czy znacie firmę w Zgierzu odnośnie obsługi informatycznej ?

Ostatnio wiele dobrego słyszałem na temat opieki informatycznej firmy w Zgierzu i stąd moje pytanie czy to faktycznie interesująca usługa czy raczej nie warto na nią zwracać uwagi?

Limer333

Posty: 8

 
Ze wszystkich firm oferujących zdalną obsługę informatyczną firm ze Zgierza moim zdaniem najbardziej godną polecenia jest: http://www.golkom.pl. Sam z niej korzystam i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tej firmie a więc polecam ją i Tobie.

LKC00

Posty: 15

 
Moim zdaniem w Twojej sytuacji gdy nie posiadasz ogromnej ilości sprzętu, zatrudnianie informatyka to pomysł beznadziejny. Na twoim miejscu zdecydowałbym się jedynie na obsługę informatyczną firm w Zgierzu, która w zupełności powinna Ci wystarczyć.

GGregbard

Posty: 25

 
Osobiście nie wiem czy w Twojej sytuacji rzeczywiście istnieje jakikolwiek sens zatrudniania etatowego informatyka. Moim zdaniem przy tak małej liczbie stanowisk wystarczy jedynie zdalna obsługa informatyczna firmy, jaka jest dużo tańsza.

TeS

Posty: 19

 
Moim zdaniem w Twojej sytuacji nie można zastanawiać się dłużej tylko jak najszybciej powinieneś zdecydować się na zlecenie obsługi informatycznej firmie z zewnątrz ponieważ pozwala to zredukować koszty.

Lupusx

Posty: 11

 
Osobiście odradzam Ci zatrudnianie etatowego informatyka na samym początku Twojej działalności. Moim zdaniem całkowicie mija się to z celem i na pewno będzie niepotrzebnym wydatkiem. Jeśli nie masz sporo komputerów to obsługa informatyczna z zewnątrz winna Ci na samym początku w zupełności wystarczyć.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Jeśli nie stać Ci na zatrudnienie etatowego informatyka to w mojej opinii perfekcyjnym konsensusem może być skorzystanie ze zdalnej obsługi informatycznej firm w Zgierzu.

Mimotek45

Posty: 24