bezpieczny program katalogowanie własności

bezpieczny program katalogowanie własności

Cześć. ;-) Jako że stałem się niedawno posiadaczem potężnego księgozbioru (w spadku po dziadku), do tego niemałego zbioru obrazów ( też po dziadku), to chciałbym to jakoś wszystko porządnie opisać i spisać w katalog. Polecacie programy komputerowe, które do takich operacji służą?

Lupusx

Posty: 13

 
Pobierz sobie program SEJFSOFT. Jest na portalu www.sejfsoft.pl, legalnie i za małe pieniądze. Licencja na czas nieokreślony. Poza tym, można poprosić dostawcę programu o pomoc przy wprowadzaniu danych, jeśli nie ma się na to czasu i ochoty. Dobry kontakt z firmą, polecam.

Eleg234

Posty: 32

 
Ja się ostatnio nie mogę doliczyć złotych zegarków...mam wrażenie, że miałem ich więcej, ale z drugiej strony, sam nie wiem, może coś mi się pomyliło...jakbym miał jakiś wykaz to bym wiedział co i jak. ;/

lkojo

Posty: 19

 
Fajny pomysł takie spisywanie informacji o przedmiotach, myślę, że to się może przydać, ale jak się ma naprawdę duże zbiory, to wtedy jak najbardziej tak. Pzdr.

Krasny

Posty: 17

 
Z tych które przetestowałem to najlepiej moim zdaniem do katalogowania majątku się nadaje sejfsoft, super program, dla każdego – firmy, osoby prywatnej, instytucji...Na portalu www.sejfsoft.pl jest wszystko na jego temat. Wszechstronny program a wcale dużo nie kosztuje.

mokwas

Posty: 17

 
Z tym majątkiem ruchomym to tak już jest, że łatwo można coś zgubić...nie to co w przypadku nieruchomości :) Trudno byłoby zapodziać gdzieś dom :D także ja jestem za tym, żeby sobie prowadzić taką listę wartościowych ruchomości. Mnie polecono program z portalu www.sejfsoft.pl i faktycznie się sprawdza. To szwagier mi o nim powiedział i wyjątkowo miał rację :P

Klaudi

Posty: 32

 
Fajnie mieć ludzi od takiego katalogowania, bo ja sam to nie mam za bardzo głowy do tego typu archiwizacji, baz danych itd. ;/

zoferek

Posty: 19

 
Nie znam takich programów...W ogóle to za bardzo nie wiem o co Ci chodzi :) Katalogowanie? Archiwizacja? Czyli, że co? ;)

PiSi

Posty: 31

 
Właśnie sam niedawno myślałem nad takim programem, a tu proszę o to samo pytasz ;) Także dołączam się do wątku – jaki program kupić?

dudi

Posty: 30

 
To pewnie bardziej w firmach, albo jakiś instytucjach się takie programy przydadzą niż do prywatnego użytku, przynajmniej ja to tak widzę. No chyba, że ktoś ma jakieś naprawdę duże kolekcje to wtedy co innego. Ja nie mam :P

Hihi_WWW

Posty: 19