Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka

Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka

Najlepsze kosmetyki z koniecznie oryginalnym śluzem ze ślimaka? Bardzo proszę o wskazówki.

labuh

Posty: 1

 
Bardzo ciekawy wątek, a kosmetyki ze śluzem ślimaka według mnie najlepiej nawet pachną z większości spotykanych na rynku.

Sagerrak

Posty: 3

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

fustrant

Posty: 10

 
Właśnie warto podkreślić, że nawet blizny po trądziku potrafi wyeliminować w 70-90% u niektórych. Praktycznie nic nie widać. Medycyna estetyczna się pozytywnie wypowiada o zabiegach z udziałem śluzu ślimaka.

Komimya

Posty: 2

 
Na blizny pomaga. Właśnie taką terapię przeszłam. Trochę to trwało, ale to jedyny kosmetyk, do którego regularnie wracam i tak samo dobrze działa, więc coś jest nar rzeczy.

jarossse

Posty: 3

 
Śluz ze ślimaka to jeden z ciekawszych składników aktywnych występujących w kosmetykach naturalnych, na redukcję zmarszczek. Działa podobnie długoterminowo do kwasu hialuronowego, bo masz realną, głęboką odbudowę skóry. Spłycam zmarszczki skutecznie tymi preparatami https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. Biorę na zmianę, czy to serum, czy booster. Zależy, co lubisz. No i kosmetyk odpowiedni pod robienie makijażu.

renia00

Posty: 10

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

Pamooko

Posty: 20

 
Podobno na niektórych hodowlach ślimaków to odkryli, że śluz właśnie działa na skórę, dość przypadkowo. Ciekawa sprawa, bo natura właściwie rozwiązuje wszystkie problemy człowieka.

Aniusiaaa1

Posty: 5