Kuchnie na wymiar w zachodniopomorskim

Kuchnie na wymiar w zachodniopomorskim

Kto ma najdłuższą gwarancję na meble kuchenne w Szczecinie? Przeglądam, to czasami w ogóle nie ma informacji o gwarancji, a bardzo mi zależy. Wolałbym mieć ochronę nawet krótkoterminową po zakupie, a długoterminowa to już idealnie. Z góry dzięki za podpowiedzi.

dermuster

Posty: 1

 
Wszyscy w Szczecinie od nich zamawiają kuchnie https://www.studiowiking.pl/, a przynajmniej masa ludzi, których znam. Nie mam innego kontaktu, bo po prostu klasa projektowania światowa, do tego każdy możliwy rozstaw do dyspozycji i sposób wykończenia. Jeżeli masz nietypowy pomysł na kuchnię to ogarną.

PucH22

Posty: 9

 
Nie jest tajemnicą, że wszystko drożeje, ale oni akurat sensownie podchodzą do wyceny i dają klientowi czas na zastanowienie. Terminów również dotrzymują. Widziałem meble na żywo jeszcze przed zamówieniem i to się sprawdziło.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

TomekK

Posty: 3

 
No właśnie wypadałoby uwzględnić niektóre sprzęty AGD przy rozbudowie kuchni. Mikrofalówki raczej nie zabudujesz, bo tego instrukcja sprzętu zabrania, więc jakieś fajne wydzielenie miejsca na taki asortyment luźniejszy się na pewno przyda.

englandrm

Posty: 4

 
Przyjrzyj się różnym stylom wykończenia kuchni. Geometryczne, idące w górę kuchnie fajne i bardzo praktyczne. Nie masz w nich problemów organizacyjnych. Posiłki robisz z jednej pozycji, a odwracasz się od blatu i masz zlew od razu. Mi się taki układ najbardziej podoba.

pawel253

Posty: 4

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

SERtys

Posty: 2