masaz stop slask, gdzie warto ?

masaz stop slask, gdzie warto ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Zlomex

Posty: 1

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

pawel253

Posty: 10

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem usatysfakcjonowany. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie winien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

pawel253

Posty: 9

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na kłopoty z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę niezmiernie dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak niezmiernie prędko pomógł. Polecam to innym.

Rouudee

Posty: 4

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

Klarka45

Posty: 11

 
Powiem tak ja masaz stop slask niezwyklej traktowałem, jako ciekawostkę, natomiast miło się zaskoczyłem. To działa niesłychanie dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

Krzyhmoin

Posty: 13