gdzie warto będzie zainwestować w nieruchomości

gdzie warto będzie zainwestować w nieruchomości

Szukam miejsca, gdzie warto będzie zainwestować w nieruchomości i będzie perspektywa, że taka ziemia będzie miała szansę na budowanie w czasie większej wartości. Chodzi mi o jakąś sensowną inwestycję w takiej okolicy, gdzie coś się dzieje, gdzie faktycznie jest szansa na to, że te grunty będą poprawiały swoją wartość będzie zainteresowanie nimi.

Eleg234

Posty: 1

 
Szczerze mówiąc jeśli chodzi o inwestycje w ziemię to albo trzeba się na tym znać, albo trzeba mieć tak naprawdę kogoś kto będzie w dłuższej perspektywie za to odpowiadał, pokieruje taką inwestycją, będzie podpowiadał jakie opcje wybrać, by efekty były jak najlepsze. Wiec warto będzie szukać właśnie kogoś kto takie działania może podjąć.

Kitas

Posty: 2

 
Oczywiście jeśli chodzi o ofertę http://nik-inwestycje.pl/ to celem jest zwiększenie wartości nieruchomości przez zastosowanie działań, które podnoszą jej wartość. Ty masz działkę w ich osadzie, możesz tam coś budować, natomiast tereny wspólne oni organizują i to moim zdaniem faktycznie dobry kierunek dla takiej inwestycji.

Kitas

Posty: 2

 
Jeśli w ogóle chcesz w grunty inwestować to koniecznie trzeba będzie szukać takiego miejsca, gdzie faktycznie ktoś będzie w stanie zapewnić obsługę terenu w taki sposób, że będzie perspektywa budowania większej wartości takiej działki. Dlatego ważne będzie to jaką wizję ktoś ma na dany teren.

Meryk87

Posty: 5

 
Jeśli teren jest duży i ma potencjał turystyczny to oczywiście jest to fajna perspektywa, by na nim dobrze zrobić, ale musisz moim zdaniem mieć kogoś kto taką inwestycją będzie w stanie pokierować, będzie tym wszystkim kompleksowo zarządzał. Dzięki temu ostatecznie będzie szansa na to, by faktycznie jakoś zarobić.

Soryuj

Posty: 4

 
Mam wrażenie, że faktycznie jeśli chodzi o inwestycje w ziemię to bardzo często jest to ciekawa perspektywa jeśli chodzi o zarobek, pewnie jak poszukasz pod tym kątem to coś tam sensownego będzie można znaleźć. Tylko taką ziemią trzeba też umieć potem zarządzać, jeśli faktycznie będzie się chciało na niej dobrze zrobić.

adam.p34

Posty: 2