kolonie legnica, poszukuję!

kolonie legnica, poszukuję!

Łatwo dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

wer5555

Posty: 1

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, wobec tego polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem rzeczywiście niesłychanie usatysfakcjonowany. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

GGregbard

Posty: 10

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Black_Riot

Posty: 8

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

bezMama

Posty: 3

 
Pływanie się niesłychanie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, zatem nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

Kitas

Posty: 14

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Hinterrr

Posty: 3