System do rejestracji urlopów, jaki ?

System do rejestracji urlopów, jaki ?

Hejka.

Zaproponowano mi niedawno program do rejestracji czasu pracy. Ile za taki program musiałbym zapłacić i czy to rozwiązanie warte zachodu?
Tylko szczerze.

bezMama

Posty: 11

 
Byłem pod wrażeniem korzyści, jakie jest w stanie przynieść przedsiębiorcy system e-urlopy.

Niedawno jego szanse prezentował mi znajomy właściciel firmy, a teraz ja zastanawiam się póki co nad wdrożeniem analogicznej funkcjonalności, jaka jest praktyczna.

qwe00qwe

Posty: 14

 
Sprawdzony system e-urlopy znalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Szybko przekonałem się, że obsługa urlopów przez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie bardzo dobrym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop przez system, a ja mam szansę je później akceptować, co pracownik ma szansę sobie sprawdzić :)

Hiptop5

Posty: 34

 
Nie dziwię się temu, że praktycznie wszystkie firmy przechodzą na elektroniczny system urlopowy.

Przy sporo pracownikach liczenie tego w jakikolwiek inny sposób praktycznie mija się z celem. Tutaj jeden pracownik obsłuży całość w zaledwie kilka minut. Obsługa takiego systemu urlopowego jest wręcz dziecinnie łatwa, co z pewnością zauważy każdy z Was :)

Spirek

Posty: 26

 
Mam wrażenie, iż program do planowania urlopów jest stosowany w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Przynajmniej z opowiadań znajomych tak wynika, albowiem póki co w firmie, w jakiej pracuję nie doczekaliśmy się takiego rozwiązania.

Być może związane jest to z niewielką ilością zatrudnionych pracowników. Niepotrzebnie mogłoby być to opłacalne.

Szozi

Posty: 28

 
Muszę się przyznać, iż w firmie, w jakiej pracuję rozliczane są elektroniczne delegacje. To dla mnie bardzo wygodne, albowiem na dowolne dokumenty i faktury przyklejam kod kresowy i z głowy. Druga sprawa, że rozliczenie takiej delegacji jest zdecydowanie łatwiejsze dla działu finansowego. Uprzednio musieli się oni faktycznie sporo natrudzić, aby ogarnąć całą firmę.

Nan3k

Posty: 25

 
Znajomy zaprezentował mi niedawno możliwości systemu e-delegacje.

Wydaje mi się, ze jego posiadaczem powinna być każda firma, która wysyła swoich pracowników w podróże służbowe. Z jego pomocą rozliczenie delegacji może potrwać pewnie 2-3 razy szybciej, dzięki czemu nasz pracownik załatwi bezsprzecznie więcej spraw każdego dnia :)

PiSi

Posty: 23