Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach szczególnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Marioleczka

Posty: 10

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

AdiXer92

Posty: 24

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Dysponują w własnej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

Kaass

Posty: 22

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

@marcelko

Posty: 10

 
Witajcie. Bardzo chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to dobre rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

dabuchus56

Posty: 17

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy winien być dostępny we wszystkich gigantycznych firmach. To niezmiernie wygodne rozwiązanie także dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

AloAlo!

Posty: 25

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

hhafferot

Posty: 29

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niesłychanie pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

miko_poz

Posty: 15

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Wielkie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, iż można go poprzez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

eXathloc

Posty: 30

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

3czex

Posty: 19