Tani monitoring pracowników

Tani monitoring pracowników

Cześć. Potrzebny mi jest bardzo dyskretny program monitorujący absolutnie wszytko co dzieje się na moim komputerze, kiedy nie ma mnie w domu. Żona nie pracuje i mam nadzieję, że z nudów nie robi głupot...

PiSi

Posty: 22

 
Zakładałem podobny temat, jak podejrzewałem narzeczoną o zdradę...całkiem fajną aplikację kupiłem sobie na Keylogger Szpieg. Nazywa się NinjaLogger PRO i była wystarczająca na moje potrzeby. Okazało się, że owszem Marta kogoś miała i wysypała się podczas rozmów przez Skypa, które były rejestrowane przez program.

AAjaka!!

Posty: 32

 
Czego to ludzie nie wymyślą...komputerowy szpieg, nieźle:P Ja tam ufam moim dzieciom i nie będę ich podglądać...Ale wiadomo – różne są dzieci. Jedne bardziej ciągnie do głupot, inne mniej.

EMU_2009

Posty: 35

 
Może zainteresuje Cię jakaś aplikacja od Keylogger Szpieg. Mają spory wybór. Sam kupowałem od nich takiego sprytnego szpiega i działa mi do dzisiaj bez problemów.

Adam 105

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o programy monitorujące wszystkie przeglądarki internetowe i działające w zgodzie z najpopularniejszymi systemami to warto rzucić okiem na stronę Keylogger Szpieg. Kupiłem od nich produkt o nazwie NinjaLogger PRO i narzekać nie mam na co. Dobra rzecz.

sooya

Posty: 24

 
Osobiście polecam produkty od firmy keylogger-szpieg.pl . Cenowo bardzo pozytywnie. Ich programy nie spowalniają kompa, są banalne w obsłudze. Wszystkie dane, które nas interesują są zapisywane na dysku, lub mogą być też wysłane na podany mail. Dla mnie bardzo wygodne. Ilu już się rzeczy dowiedziałem dzięki tej apce...:P

Merliin

Posty: 30

 
Wiem, że był pomysł, żeby w biurze zainstalować monitoring komputerowy, ale się nasze władze rozmyśliły...i całe szczęście, bo pewnie by mnie ścigali za siedzenia na fejsie przez pół dnia;P I byłoby po premiach...:P

Jejeju56

Posty: 38

 
Z pozoru taki program dobra rzecz, ale czasami można się dowiedzieć prawdy, która boli i co wtedy? :) Moim zdaniem, nieświadomość jest często dużo lepsza;)

Jacusiński

Posty: 33