kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

alidodo55

Posty: 1

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Marioleczka

Posty: 16

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niezwykle porządne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Agaaa56

Posty: 4

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

MBsmoke

Posty: 6

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle sporo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

Klara323

Posty: 5

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

090913123

Posty: 2

 
Warto sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać dobre tętno.

Nikuś23

Posty: 4

 
Kalkulator biegowy z reguły sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a zarówno jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

JasioJasio

Posty: 7

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Nikuś23

Posty: 15

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

TomekK

Posty: 5