Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

Jajcar4

Posty: 1

 
Czekaj dłużej, aż kosmetyk się wchłonie, szczególnie z serii nawilżającej i dopiero później zaczynaj makijaż, żeby nic nie kulkowało. Nauczyłam się tego w bólach, bo nie jestem zbyt cierpliwa :)

Black_Riot

Posty: 4

 
Peeling jest ok raz na jakiś czas mocniejszy, a zmarszczki zawsze możesz zrezygnować kwasem hialuronowym, kosmetykami na tej bazie, ale to oczywiście chwilę potrwa.

szybkiB

Posty: 5

 
Jak sama robię preparaty na ich bazach to nawet lepiej pachną od kosmetyków spotykanych normalnie na rynku. Na komercyjną skalę to może nie do końca, ale do użytku domowego spokojnie ogarniesz.

Kitas

Posty: 4

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

3czex

Posty: 3

 
Największa zaleta kosmetyków naturalnych to wydajność i inne wchłanianie. Można spokojnie nawet na dłużej zostawić, albo małą ilość rozprowadzić, do kącików oczu. Zero ryzyka podrażnień.

batmann

Posty: 5

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

namok

Posty: 8

 
Masła się u mnie super sprawdzają. Już nie od dzisiaj wiadomo, że wiele produktów z kuchni w kosmetyczce może też mieć swój udział. Jaki przykład? Kapustą kiszoną kiedyś Wikingowie myli włosy, tym osadem :)

Kaazz

Posty: 15

 
Wszystkie kosmetyki ze śluzem ślimaka polecam, bo u mnie się sprawdzają przy alergii. Całe lata chodziłam z czerwoną twarzą, mocny trądzik, właśnie tendencje alergiczne i śluz ślimaka tutaj wyraźnie pomógł, chociażby coś z tej serii https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. Musisz właśnie szukać oryginalnych serii, gdzie masz dermatologiczne potwierdzenie.

QwerTery

Posty: 5

 
Szukaj kosmetyków zgodnych zapachowo, bo to też czasami problem. Niektóre po prostu do siebie nie pasują.

xacti11

Posty: 19